Basen, jacuzzi, sauna – na jakie udogodnienia mogą liczyć użytkownicy nowoczesnych biur i prywatnych akademików?

W ostatnich latach usługi projektowania wnętrz komercyjnych cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów. Dzięki pomocy doświadczonych architektów zyskują oni wsparcie na każdym etapie realizacji projektu oraz mogą liczyć na wprowadzanie do nich ciekawych rozwiązań, które w ostatecznym rozrachunku znacznie podwyższają wartość i prestiż ich nieruchomości. W portfolio realizacji biura architektonicznego Make it Yours również znajdują się warte uwagi projekty, które idealnie wpisują się w ten kanon.

Projekt biura Codewise – jakie ciekawe rozwiązania zaprojektowaliśmy?

Firma Codewise tworzy i wdraża innowacyjne oprogramowanie AdTech do zarządzania, optymalizacji i monetyzacji kampanii marketingowych online. Jest absolutnym liderem na rynku pod względem świadczonych usług, jak również w kwestii podejścia do prowadzenia firmy oraz zarządzania relacjami z kontrahentami i pracownikami.

Projektując wnętrze biura Codewise mieliśmy okazję bliżej poznać ich kulturę organizacyjną. Otwartość, poszanowanie indywidualności i docenianie kreatywności to dominujące cechy wśród zespołu, które także postanowiliśmy podkreślić w projekcie wnętrz.

W trakcie współpracy opracowaliśmy aranżacje standardowych dla powierzchni biurowych pomieszczeń, takich jak sale konferencyjne do pracy w większych i mniejszych grupach, open space z doskonale wyposażonymi stanowiskami pracy czy gabinety zarządu. Zadbaliśmy również o zapewnienie najwyższych standardów akustycznych i odpowiednie oświetlenie pomieszczeń. To jeszcze nie wszystko. W biurze Codewise zaprojektowaliśmy także strefy przeznaczone do wypoczynku wraz z pokojem do masażu, salą treningową i pokojem muzycznym, w którym pracownicy mają okazję do realizacji swoich pasji. Warte podkreślenia jest również to, że każde z  pomieszczeń do prac zespołowych ma motyw przewodni zaczerpnięty z kreskówek o superbohaterach. Stali się oni symbolem dokonywania rzeczy niemożliwych i postępowania zgodnie z kodeksem etycznym.

pokój do wspólnej pracy
biuro Codewise
pokój muzyczny
jak zaprojektować funkcjonalne biuro
strefa relaksu

Akademik LivinnX Kraków – udogodnienia dla studentów

Drugi z projektów, nad którym mieliśmy przyjemność pracować, który może pochwalić się ciekawymi rozwiązaniami i udogodnieniami, to prywatny akademik LivinnX w Krakowie. Zakres naszych prac dotyczył nie tylko wykonania projektu koncepcyjnego i wielobranżowego wraz z pozwoleniem na budowę czy na sprawowaniu nadzorów, ale także na aranżacji wnętrz mieszkalnych i części wspólnych.

W ramach realizacji powstało aż 290 w pełni wyposażonych jednostek mieszkalnych, które mieszczą ponad 700 studentów. Duży nacisk położyliśmy także na możliwość integracji mieszkańców i dlatego w budynku znajdują się także wspólne strefy do nauki i rozrywki, ogólnodostępna kuchnia, całodobowa siłownia, sauna, sala do jogi, ścianka wspinaczkowa ze zjeżdżalnią, pracownia artystyczna, a nawet taras z jacuzzi zlokalizowany na dachu. Na poziomie -1 znajdują się natomiast pralnia i rowerownia.

Dzięki temu mieszkańcy akademika LivinnX mogą cieszyć się naprawdę funkcjonalnymi wnętrzami, utrzymanymi w klimacie industrialnym i skrojonymi na miarę ich realnych potrzeb. Cieszy nas, że studenci chętnie korzystają z części wspólnych, a ich prywatne jednostki mieszkalne sprzyjają tworzeniu poczucia domowej atmosfery oraz zapewniają im komfortowe warunki do nauki.

jacuzzi-livinnx
jacuzzi na dachu
silownia-livinnx-krakow
siłownia w LivinnX
kuchnia LivinnX
wspólna kuchnia w LivinnX
Livinn X Kraków
strefa relaksu